♥ (¯`•.¸ مواظب ایران ما باشيد ¸.•´¯) ♥

..........:: دوستان عزیز به علت حجم بالای اطلاعات به آرشیو هم سر بزنید ::..........

عكس حضور ابرو گوندش در كرج

حضور ابرو گوندش، خواننده تركيه‌اي36ساله با همسر 27ساله ايراني‌اش در كرج؟!

آنها پس از ازدواج و سفر سه روزه شان خانه اي را  در Kemerburgaz به قيمت 10هزار لير تركيه اجاره كرده و با هزينه كردن 100هزار ليره آنرا تجهيز ميكنندتا بتوانند زندگيشان را آغازنمايند، اما بدلايل نامعلومي آنها از كرج سر در آورده اند.
رضا ضراب و تازه عروس خانواده اخيرا با سفر به ايران در كرج حاضر و درخانه خواهرش سكونت پيدا كرده اند.
ضراب و اين خواننده ترك تاكنون در برخي محافل غير رسمي نيز حضور يافته و تعدادي از رستورانهاي تهران و كرج ميزبان اين زوج بوده اند.
رضا ضراب  متولد تبريز است در سال  1362 است و هم اكنون 27 سال سن دارد . در زمان جنگ خانواده ضراب به دوبي رفته و رضا پسر كوچك خانواده در تركيه مانده و آنجا به فعاليت مي پردازد كه پس از چند سال حسين ضراب پس از بازگشت به ايران كارخانه فولاد سازي تيكمه داش را تاسيس ميكند . اين كارخانه هم اكنون به نام وي  است و همچنان به فعاليت خود ادامه مي دهد.

 


 

 

مدير عامل اين كارخانه حسين ضراب و رئيس هيئت مديره كارخانه نير رضا ضراب است. آگهي تاسيس كارخانه كلا بنام خانواده ضراب مي باشد . خانواده رضا ضراب يك خانواده كاملا مذهبي  هستند و كل اعضاي خانواده پيرامون شغل تجارت كم و بيش فعاليت داشته اند كه از جمله فعاليت هاي پدر رضا ضراب ميتوان به تاسيس و اداره شركت بين المللي واردات و صادرات ، تاسيس و فعاليت كشتيراني (در استانبول تركيه) ، كارخانه فولاد سازي (در تيكمه داش آذربايجان شرقي) ، صرافي (در دبي) و ...اشاره داشت كه كه همين امر باعث مي شود كه از رضا ضراب هم يك تاجر ساخته شود .
لازم به ذكر است كه خود رضا ضراب هم اكنون ، مالك يك شركت تجاري بزرگ با عنوان كارخانه كشتي سازي رويال در استانبول تركيه است  كه در اصل متعلق به پدرش بوده است.
رضا علاقه عجيبي به موسيقي داشته و از وي بعنوان سراينده شعرهاي يك خواننده آذربايجاني نيز نامبرده ميشود اگرچه اكنون اين شايعه كه رضا برخي شعرهاي همسرش را نيز ميسرايد تقويت شده است.
گفتني است ابرو گوندوش تاكنون سه بار ازدواج كرده كه اولين بار ازدواج وي در سن 16سالگي صورت پذيرفته و در دومين ازدواج پس از طلاق با يك وكيل دادگستري ازدواج مينمايد اما به دلايل نامعلومي از وي نيز جدا شده و اكنون در سن 36سالگي درحاليكه با همسرش نزديك 10سال اختلاف سني دارد زندگي با رضا ضراب را برگزيده است.

خوانده شده: 558 مرتبه |
+ نوشته شده در  سه شنبه ۲ شهریور۱۳۸۹ساعت ۱۸:۵۰ بعد از ظهر  توسط عرفان امیری  |